Luty 2023

Drugi miesiąc roku spędzony w Klubie „Senior +” w Szczurowej był bardzo intensywny i pełen różnorodnych zajęć, które dostarczały uczestnikom wiele radości i satysfakcji. Członkowie Klubu mieli wiele okazji do spędzania czasu w ciekawy sposób, a jednocześnie rozwijania swoich zainteresowań i umiejętności.

W tym miesiącu Seniorzy mieli okazję wykonywać soki z owoców i warzyw. Dzięki temu mieli oni dostęp do zdrowych napojów, a jednocześnie mieli okazję do spędzenia czasu w miłej atmosferze.

Zajęcia na siłowni to kolejna ważna aktywność w Klubie „Senior+”. Ćwiczenia na siłowni pozwalały na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej i poprawienie samopoczucia. Seniorzy mieli dostęp do różnego rodzaju sprzętu, który umożliwiał im ćwiczenia dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i możliwości, a ćwiczenia pod okiem trenera personalnego to sama przyjemność.

Znalazł się również czas na czytanie prasy, krzyżówki, gry i zabawy grupowe, które umożliwiały seniorom spędzenie czasu w towarzystwie innych osób i rozwijanie swoich umiejętności społecznych.

Zajęcia historyczne o historii Krakowa w czasie II wojny światowej były ciekawym uzupełnieniem oferty klubu seniora. Seniorzy mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat historii miasta, a jednocześnie dowiedzieć się więcej o historii Polski.

Zajęcia psychologiczne to kolejny element zajęć Klubu „Senior+”. Podczas zajęć wykonywano testy osobowości oraz testy MBTI, które pomagały uczestnikom lepiej poznać samych siebie.

W lutym nie zabrało również zajęć kulinarnych, podczas których uczestnicy mieli okazję poznać nowe przepisy i wypiekać pyszne rogaliki.

Podsumowując, miesiąc ten spędzony w Klubie „Senior+” był czasem pełnym aktywności, rozwijania zainteresowań oraz budowania relacji z innymi członkami Klubu.