Kwiecień 2026 w Klubie Senior+
Kwiecień w Klubie „Senior+” Rudy-Rysie był miesiącem pełnym ciekawych spotkań, wspólnych aktywności oraz troski o zdrowie i dobrą kondycję – zarówno fizyczną, jak i umysłową. Seniorzy regularnie uczestniczyli w gimnastyce rehabilitacyjnej, która pomagała utrzymać...







