Dzienne archiwum: 4 maja, 2026

Kwiecień 2026 w Klubie Senior+

Kwiecień w Klubie „Senior+” Rudy-Rysie był miesiącem pełnym ciekawych spotkań, wspólnych aktywności oraz troski o zdrowie i dobrą kondycję – zarówno fizyczną, jak i umysłową. Seniorzy regularnie uczestniczyli w gimnastyce rehabilitacyjnej, która pomagała utrzymać...

Kwiecień w Klubie Senior+

W kwietniu 2026 roku w Klubie „Senior+” zrealizowano program zajęć, którego głównym celem była aktywizacja osób starszych, przeciwdziałanie chorobom otępiennym, wspieranie ich sprawności fizycznej i umysłowej oraz budowanie relacji społecznych. Każdy tydzień łączył w...

Przejdź do treści