Styczeń 2024

Początek 2024 roku w Klubie „Senior +” był pełen różnorodnych i fascynujących wydarzeń!

Na początku miesiąca odbyły się ciekawe zajęcia „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”, gdzie Seniorzy dowiedzieli więcej się o profilaktyce przeciwpożarowej oraz właściwym użyciu detektorów tlenku węgla. Forum dyskusyjne pozwoliło im dzielić się wrażeniami i doświadczeniami.

Seniorzy rozpoczęli nowy rok w pełnym wigorze i mnóstwem energii, angażując się w zajęcia ruchowe z trenerem personalnym. To była doskonała okazja dla nich, aby utrzymać aktywność fizyczną i cieszyć się zdrowiem.

W kolejnych dniach kontynuowano aktywność, bawiąc się przy grach planszowych, śpiewając wspólnie i uczestnicząc w zajęciach teatralnych. Dla miłośników literatury było również miejsce – czytano gazety i książki, w tym dzieła takie jak „Osioł i słońce w metamorfozie” czy „Zebranie amorów”.

Pod koniec miesiąca odbył się „Senioralny wieczór kolęd”, gdzie Seniorzy wspólnie śpiewali kolędy w Dworze Kępińskich w Szczurowej przy akompaniamencie muzyki na żywo. To był wyjątkowy czas spędzony razem, przy poczęstunku w wyśmienitej atmosferze.

Radosnym akcentem na koniec miesiąca była „Senioralna zabawa karnawałowa” z muzyką na żywo. To było niezapomniane wydarzenie, gdzie Seniorzy spotkali się, tańczyli, śpiewali i miło się integrowali.

Nie zabrało również typowych, bardzo lubianych zajęć z cyklów podróżniczych, historycznych czy też teatralnych, gdzie każdy znalazł coś dla siebie.

Styczeń był obfity w wspólnie spędzony czas, pełen radości, edukacji i wspólnoty.